Templates by BIGtheme NET

image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:amela@itc.ba

Amela Muhić

Izvršni direktor PC Građevina
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:advan@itc.ba

Advan Karić, dipl.inž.arh.

Projekt menadžer
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:gradjevina@itc.ba

Berislav Skurić, dipl.inž.arh.

Projekt menadžer
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:emina@itc.ba

Emina Bektaš, dipl.ing.građ.

Projekt menadžer
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:fuad@itc.ba

Fuad Piragić, dipl.ing.građ.

Projekt menadžer
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:gradjevina@itc.ba

Izet Redžić dipl.inž.građ.

Građevinski inžinjer
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:dubravka@itc.ba

Dubravka Beba, građ. tehničar.

Menadžer prodaje
image Tel: +387 32 201 540
Mob: +387 32 405 970
email:lena@itc.ba

Lena Čolaković, oec

Administrativni referent
image Tel: +387 32 201 540
Mob: +387 32 405 970
email:gradjevina@itc.ba

Haris Jusufović, arh. tehničar

Građevinski poslovođa
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:gradjevina@itc.ba

Ernad Vidimlić, građ. tehničar

Građevinski poslovođa
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:gradjevina@itc.ba

Edin Opanović, građ. tehničar

Građevinski poslovođa
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:gradjevina@itc.ba

Fikret Muslić, građ. tehničar

Građevinski poslovođa
image Tel: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
email:gradjevina@itc.ba

Esad Isaković, građ. tehničar

Građevinski poslovođa