Templates by BIGtheme NET

ITC d.o.o.Upoznajte naš uspješni tim

Uprava društva

image Telefon: +387 32 441 200
Fax: +387 32 405 970
e-mail:nesib@itc.ba

Nesib Mujezinović, dipl. ing. maš.

Generalni direktor
image Telefon: +387 32 441 200
Fax: +387 32 405 970
e-mail:dzemila@itc.ba

Džemila Isaković dipl.oec.

Menadžer interne kontrole
image Telefon: +387 32 246 117
Fax: +387 32 405 970
e-mail:vildana@itc.ba

Vildana Nukičić

Izvršni direktor PC Poljoprivreda
image Telefon: +387 32 441 200
Fax: +387 32 405 970
e-mail:ziba@itc.ba

Ziba Sivro, dipl.oec.

Izvršni direktor Finansija
image Telefon: +387 32 201 540
Fax: +387 32 405 970
e-mail:amela@itc.ba

Amela Muhić

Izvršni direktor PC Građevina
image Telefon: +387 32 201 541
Fax: +387 32 405 970
e-mail:itc@itc.ba

- - - - -

Izvršni direktor PC Instalacije
 
 

Menadžeri troškovnih centara

image

Mubin Husika, dipl.oec.

Menadžer računovodstva

Telefon: +387 32 441 200 | Fax: +387 32 405 970

E-mail: mubin@itc.ba

ITC d.o.o. Zenica | Zmaja od Bosne bb | 72000 Zenica, Bosna i Hercegovina

 
image

Amelina Tufekčić

QM

Telefon: +387 32 441 200 | Fax: +387 32 405 970

E-mail: amelina@itc.ba

ITC d.o.o. Zenica | Zmaja od Bosne bb | 72000 Zenica, Bosna i Hercegovina

 
image

Faruk Huseinspahić

Menadžer logistike

Telefon: +387 32 421 428 | Fax: +387 32 421 351

E-mail: faruk@itc.ba

ITC d.o.o. Zenica | Zmaja od Bosne bb | 72000 Zenica, Bosna i Hercegovina

image

Alma Mangić, prof.razr.nast.

Menadžer zaštite okoliša

Telefon: +387 32 441 200 | Fax: +387 32 405 970

E-mail: alma@itc.ba

ITC d.o.o. Zenica | Zmaja od Bosne bb | 72000 Zenica, Bosna i Hercegovina

 

Želite postati dio našeg tima ?

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, pošaljite nam Vaš CV i mi ćemo Vas kontaktirati.

Pošaljite CV